ODIT.info > Дискусия

Правила за участие в дискусиите на odit.info

За да участвате във форумите на odit.info, моля влезте в профила си или се регистрирайте.

Категория Теми Мнения Последно
Счетоводство 80361 656396 24.07.2014 16:42
Данъци 25661 183143 24.07.2014 12:38
ЗДДС 22554 177577 24.07.2014 10:38
Осигуряване 69697 506837 24.07.2014 17:07
Трудови отношения 48563 378642 24.07.2014 17:05
Бюджет 4416 41412 16.07.2014 21:43
ЮЛНЦ 298 1826 30.06.2014 23:02
Селско стопанство 1227 12419 21.07.2014 18:10
Туризъм 979 6948 20.07.2014 09:04
За начинаещи 12056 91645 24.07.2014 14:39
За ODIT.info 575 9754 05.07.2014 23:26
Разни 20095 192628 24.07.2014 14:01
Free style 1617 28045 18.07.2014 13:30
Кариера 1842 17813 23.07.2014 14:14
Търсят работа 2960 12192 19.07.2014 11:07
Предлагат работа 1509 15459 24.07.2014 16:11
Архив 5 270 05.02.2014 17:48
2711 119 9139 27.06.2011 15:04
ГОСТ АД 892 19125 14.06.2011 22:19
sss 86 1396 01.07.2011 19:36

Ново в Дискусия

RE: корекция на декларация обр. 1
24.07.2014 17:07
РЕЖААААААААААААААА
от: Осигуряване
RE: Работа на 3 работни места
24.07.2014 17:05
е и? работар казваш да е ? соц.номера де- ама си минават моля те - не давай такива примери
от: Трудови отношения
RE: Работа на 3 работни места
24.07.2014 17:02
[[citat]] bonou2 каза: . Просто са си наумили да работят само по трудово правоотношение. ами - Ок ама ай да не обръщат законите/ кодексите- с хастара наобратно Които не искат да си отварят ...
от: Трудови отношения
RE: Работа на 3 работни места
24.07.2014 17:00
gera_r каза: но е хубаво да не е за сметка на закона и човека, който се е минал (в случая) да те осигурява и да ти плаща за 8 часа. Пак не си разбрала поантата... Говоря не ...
от: Трудови отношения
RE: Декларация 1 и 6
24.07.2014 16:55
Благодаря на всички,очевидно става поне на този етап, пристигна протокола с приети декларации,сега дано да няма санкции
от: Осигуряване
RE: корекция на декларация обр. 1
24.07.2014 16:53
Стига сте мерили. Вече може да кроите - корекция на д.1 само на това лице и редовна декларация 6 със сумите в увеличение по фондове.
от: Осигуряване
RE: корекция на декларация обр. 1
24.07.2014 16:51
Ани 1 аз трябва да подам в увеличение понеже завишавам заплатата,вече се обърках съвсем,затова мисля че трябва да е редовна и без дДОД за м,05 защото един път е подаден ,моля ако някой е правил ...
от: Осигуряване
RE: подялба на сграда в строеж
24.07.2014 16:42
Да му продадеш половината си дялове? Най-добре попитай адвокат.
от: Счетоводство
RE: корекция на декларация обр. 1
24.07.2014 16:42
корекция на Д6. Подаваш намалените суми т.е. ако ти е подадено 100 лв., намалението ти е 20 лв., подаваш 80 лв. [[citat]] micheto220 каза: До MarPan,пак ще попитам защото при нас казват "3-ти ...
от: Осигуряване
RE: корекция на декларация обр. 1
24.07.2014 16:37
До MarPan,пак ще попитам защото при нас казват "3-ти мери 1път режи" Д1 с ЕГН-то ще бъде с код К но Д6 /само разликата от предходната Д6/ трябва да си е редовна нали или бъркам?
от: Осигуряване
RE: счетоводител на 4ч.Варна
24.07.2014 16:11
Здравейте, интересувам се от обявената позиция. Може ли да ми дадете координати за връзка с вас? [[citat]] DIVARNA каза: Търся оперативен счетоводител на 4ч.за гр.Варна в счетоводна кантора.ТД, ...
от: Кариера > Предлагат работа
RE: деклар.1 за родител в неплатен отпуск до навършв.8 години на дете
24.07.2014 16:08
ами вземете прочетете де: 16.3. Дни за отглеждане на малко дете - в две позиции се попълват дните за отглеждане на малко дете съгласно чл. 164, 164а, 165, 167, 167а от Кодекса на труда. пп ...
от: Осигуряване
деклар.1 за родител в неплатен отпуск до навършв.8 години на дете
24.07.2014 16:06
Колеги от НОИ ми казаха че грешно подавам дни в неплат. отпуск по чл.167а - в кл. 16.4. Обаче не ми казаха къде е вярното?!? Къде подавате дните в такъв отпуск?
от: Осигуряване
RE: дивидент на ЧФЛ
24.07.2014 16:03
стискозъбка каза: нетрябва ли ЧФЛ-то да подаде и да си внесе данък бАш то - не, ама счетоводката би, от името на ЕООД-то така мисля :)))) Спомням си, че имаше нещо ...
от: Счетоводство
RE: дивидент на ЧФЛ
24.07.2014 16:00
нетрябва ли ЧФЛ-то да подаде и да си внесе данък бАш то - не, ама счетоводката би, от името на ЕООД-то така мисля :))))
от: Счетоводство