Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах

ODIT.info > Дискусия > За начинаещи Започни нова тема

Тема. спр. по чл.73-дали не сбърках?

 спр. по чл.73-дали не сбърках? ива (гост) 03.04.2009 16:51

попълвам справката.Няма проблем.Обаче нещо ме загложди.
Става въпрос за покупка на земеделска земя от ФЛ, което я продава като такъв,но има и фирма т.е самоосигуряващ.Плащането е по банка.
Трябвало ли е да му пускам и СИС?

 RE: спр. по чл.73-дали не сбърках? ива (гост) 03.04.2009 17:02

моля ви, помогнете ми

 RE: спр. по чл.73-дали не сбърках? ива (гост) 03.04.2009 17:07

Отговорих си.Просто трябваше да разгледам бланката:))

 RE: спр. по чл.73-дали не сбърках? elisaveta_p Профил Изпрати email 03.04.2009 17:07

Ех, тези СИСове!!!!
Те се попълват за определен вид доходи. Доходите от продажбата на земя и други недвижими имоти не са в "компетенцията" на СИС-а. Но са задължителни за обявяване по чл. 73. Но не са доходи, които имат нещо общо с чл. 29 и чл. 43 и чл. 45.

 RE: спр. по чл.73-дали не сбърках? ива (гост) 03.04.2009 17:10

елисавета,благодаря ти.Толкова се ошашках,че даже не се сетих просто да разгледам тази СИС:))

 RE: спр. по чл.73-дали не сбърках? Гост (гост) 03.04.2009 17:21

В тази връзка да попитам и аз: управителят ни е на ДУК - трябва ли да му издаваме СИС?
 

 RE: спр. по чл.73-дали не сбърках? elisaveta_p Профил Изпрати email 03.04.2009 17:22

Прилагайте закона
реклама

ODIT.info > Дискусия > За начинаещи

Моят ODIT.info