ODIT.info > Дискусия > Счетоводство Започни нова тема

Тема. попълване на заявление г1

 попълване на заявление г1 мария (гост) 08.06.2009 10:15

при оод в заявление г1 в графите данни за заявителя се попълват данните на съдружника, който ще подава заявлението в търговския регистър или трябва на всички съдружници.

 RE: попълване на заявление г1 123 (гост) 08.06.2009 10:31

И мен ме интересува същото, зададох същият въпрос, но никой не отговори. А може би не знаят:)))
Аз лично написах мойте данни като заявител. Подписах се, попълних допълнителните декларации 4,5. Направих пълномощно, което да заверим . И ще видя какво ще стане. някаде в форума някой беше написал "Проба-грешка" . Аз минавам на този вариант тъй като тук няма много желаещи да помогнат.

 RE: попълване на заявление г1 Льольо (гост) 08.06.2009 10:33

lex.bg??

 RE: попълване на заявление г1 nerka (гост) 08.06.2009 10:39

само един заявител е достатъчен

 RE: попълване на заявление г1 Сашко Профил 08.06.2009 12:19

Съдружника?

Че съдружникът пък какви права има да публикува?!

 RE: попълване на заявление г1 Mira (гост) 08.06.2009 16:23

Ако съдружникът е изрично упълномощен - може да подава документи в ТР.За всеки случай аз попълних и моите данни като заявител/ ел.подпис е на фирмата и моето име фигурира на подписа/
За всеки случай,ако дружеството е ООД - сканирайте и покана за ОС - има случаи на отказ поради тази липса .Обикновено в Протокола на ОС една от точките да е ,че дружеството упълномощава
съдружника да предствалява дружеството пред ТР ,да подава и т.н.Да се попълнят и двете декларации по чл.13 за истинност и вярност
 

 RE: попълване на заявление г1 Сашко Профил 09.06.2009 13:43

Ще ме уморите...
Съдружникът има право да е съдружник. И да получава дивиденти, бла, бла, бла...
Иначе управителят може да упълномощи всекиго, вкл. и г-жа Мургина да подаде документите.
реклама

ODIT.info > Дискусия > Счетоводство