ODIT.info > Дискусия > Трудови отношения Започни нова тема

Мнооого гореща тема! Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ

 Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ Свилена (гост) 11.06.2009 10:58

Колко дена е срока за подаване на Уведомление за прекратяване на ТД?

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ semirami Профил Изпрати email 11.06.2009 10:58

Кой пита?

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ тттт (гост) 11.06.2009 10:58

7 дни

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ Свилена (гост) 11.06.2009 10:59

7 дни или 7 работни дни?

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ OPI Профил 11.06.2009 11:01

Календарни

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ Они Профил 11.06.2009 11:01

календарни 7 дни

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ Свилена (гост) 11.06.2009 11:02

Какво правим като сме пропуснали вече срока, който е бил до вчера?

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ emilia_1974 Профил Изпрати email 11.06.2009 11:03

Подавате го днес и си стискате очичките :-)

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ OPI Профил 11.06.2009 11:03

Пускаме го днес и се молим, молим...

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ satanasowa Профил Изпрати email 11.06.2009 11:03

Да промените датата на прекратяване на трудовия договор

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ Alvarez Профил Изпрати email 11.06.2009 11:03

Четем административнонаказателните разпоредби на КТ.

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ Свилена (гост) 11.06.2009 11:05

Ами понеже са написали Заповедта и са прекратили Трудовата книжка, но са забравили Уведомлението :(

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ emilia_1974 Профил Изпрати email 11.06.2009 11:08

"сме пропуснали" и "са написали" :-)))

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ Alvarez Профил Изпрати email 11.06.2009 11:08

Нова заповед и корекция в трудовата книжка.

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ Свилена (гост) 11.06.2009 11:17

Благодаря ви много

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ Гост (гост) 12.06.2009 09:01

Моля ви кажете ми днес спазен ли е срока за подаване на Уведомление за прекратяване считано от 05.06.2009 г. Чудя се седем дни след дата на прекратяване ли се броят или и датата на прекратяване влиза в 7-те дни.

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ ralivid Профил Изпрати email 12.06.2009 11:13

дните са работни

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ trz-to Профил 12.06.2009 11:15

Гост(гост), днес отпътува последния влак, гледай да го хванеш :)
ralivid, не леж много на тая кълка, а?
;)

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ ralivid Профил Изпрати email 12.06.2009 11:17

защо?

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ Лина Профил 12.06.2009 11:18

Защото е грешната и ще ти посинее.

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ ralivid Профил Изпрати email 12.06.2009 11:19

не не е грешната,и първо проверете как и тогава пишете

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ emilia_1974 Профил Изпрати email 12.06.2009 11:19

Хи-хи, trz-to, а сега посочи основанието за това ;-)))

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ на_Дришльо_кака_му Профил 12.06.2009 11:19

ralivid, пратИх трз-то да проверява, вместо да си лежи на кълката :)

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ Гост (гост) 12.06.2009 11:27

Благодаря ви. То и аз си мисля че днес е последния влак, ама се притеснявах да не съм го изпуснала. Значи днес още е срок. Това за работните хич не го коментирам, ясно е че става въпрос за календарни. То само дано ralivid да не си ги смята така, че ще има проблем.

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ ralivid Профил Изпрати email 12.06.2009 11:47

няма да имам проблем,защото съм проверила,а и не чакам последния ден

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ trz-to Профил 12.06.2009 11:48

ralivid, съвсем добронамерено - Къде провери?
Ако сключиш ТД днес (петък), нали на подаваш уведомлението във вторник или сряда?

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ ralivid Профил Изпрати email 12.06.2009 11:53

е не чакам вторник естествено,а от ТД на НАП са ме уверили,че става дума за работни дни

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ на_Дришльо_кака_му Профил 12.06.2009 11:54

от НАП са те уверили? :)

остава и ИТ да уверят в същото, и всичко е ток и жица :)

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ ralivid Профил Изпрати email 12.06.2009 11:54

да

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ OPI Профил 12.06.2009 11:55

Аха, кака_му ме изпревари:)

Добавено: Какво да, рали?

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ ralivid Профил Изпрати email 12.06.2009 11:57

и с тях нямам проблем,така е
 

 RE: Срок за подаване на уведомление по чл. 62, ал. 4 от КТ аз (гост) 12.06.2009 11:59

Всички срокове,които са упоменати в данъчно процесулания кодекс са само и единствено в калекдарни дни.Ако крайния срок е почивен ден,то за такъв се приема първия работен ден след него!
реклама

ODIT.info > Дискусия > Трудови отношения

Моят ODIT.info