ODIT.info > Дискусия > Данъци Започни нова тема

Тема. придобит доход по тримесечия в д-я по чл.50

 придобит доход по тримесечия в д-я по чл.50 789 Профил 12.04.2011 20:49

Здравейте, сигурно темата е дискутирана, но не успях да намеря коментари.
Трябва ли да се попълва карето за придобит доход по тримесечия и дължим и внесен данък в Приложение 3 на д-ята по чл.50 и може ли да остане празно?
Моля за информация от подавали вече декларации
Благодаря!!!

 RE: придобит доход по тримесечия в д-я по чл.50 neli7304 Профил Изпрати email 12.04.2011 20:50

А внасял ли си изобщо авансов данък?

 RE: придобит доход по тримесечия в д-я по чл.50 789 Профил 12.04.2011 20:52

не, няма вноски , но ако не се попълни дали ще приемат декларацията

 RE: придобит доход по тримесечия в д-я по чл.50 789 Профил 12.04.2011 20:54

и какъв е замисъла- да начисляват лихви - не е проблем сумата е малка , но се чудя дали да не остане празно

 RE: придобит доход по тримесечия в д-я по чл.50 didah Профил 12.04.2011 20:54

приемат всичко-сега
ще проверяват-някога

 RE: придобит доход по тримесечия в д-я по чл.50 neli7304 Профил Изпрати email 12.04.2011 20:57

Не попълвай!


Лихви при ревизия, като успеят да стигнат до теб.

Ако искаш можеш и сам да си ги изчислиш и внесеш, ако си толкова стриктен изпълнител на закона.

Това ще обоснове по-ниска административнонаказателна отгооврност, ако нарушението бъде констатирано.:)))

 RE: придобит доход по тримесечия в д-я по чл.50 789 Профил 12.04.2011 21:44

Благодаря много за отговорите!!!
 

 RE: придобит доход по тримесечия в д-я по чл.50 novoizliupen Профил 13.04.2011 13:26

Нели, каква административнонаказателна отговорност ще остане при деклариране на невнесени на време авансови вноски, за да бъде тя по-ниска при плащането на лихвите заедно с годишния данък?
реклама

ODIT.info > Дискусия > Данъци