ODIT.info > Дискусия > Трудови отношения Започни нова тема

Тема. уведомление по чл.62.ал.4 от КТ

 уведомление по чл.62.ал.4 от КТ iva2809 Профил Изпрати email 17.05.2011 15:07

кога се подава?

 RE: уведомление по чл.62.ал.4 от КТ MarPan Профил Изпрати email 17.05.2011 15:08

Има наредба за тази цел.

 RE: уведомление по чл.62.ал.4 от КТ Нели (гост) 18.05.2011 09:47

За сключен трудов договор. При сключвена до 3 дни от датата на сключване. Ако договора е сключен на 17.05. - подава се уведомление до 19.05. Датата на започване на работа и на сключване на трудовия договор може да не е една и съща.
 

 RE: уведомление по чл.62.ал.4 от КТ ЛС Профил 18.05.2011 09:53

Отговор на MarPan(17.05.2011 15:08):
MarPan каза:
Има наредба за тази цел.


Какво пиеш, да те черпя ;)))
реклама

ODIT.info > Дискусия > Трудови отношения