ODIT.info > Дискусия > Счетоводство Започни нова тема

Тема. Неизплатено обезщетение по чл.222 /3/ от КТ и чл.42/2/ от ЗКПО

 Неизплатено обезщетение по чл.222 /3/ от КТ и чл.42/2/ от ЗКПО ANSIS Профил Изпрати email 06.12.2013 11:31

Трябва ли да начисля разход през 2013 г. за дължимо обезщетение от 10 бр.РЗ на пенсиониран работник.До края на годината не ще можем да изплатим сумата.
1,Ако начисля разхода трябва ли да увелича резултата ,съгласно чл.42 /1/ и /2/ от ЗКПО ?
2.По правилно ли ще бъде да начисля разхода към момента на изплащане-например през 2014 г.?
 

 RE: Неизплатено обезщетение по чл.222 /3/ от КТ и чл.42/2/ от ЗКПО ANSIS Профил Изпрати email 10.12.2013 14:23

МОЛЯ ,отново за Вашето виждане по въпросите!
реклама

ODIT.info > Дискусия > Счетоводство

Моят ODIT.info