Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах

ODIT.info > Дискусия > За начинаещи Започни нова тема

Тема. посочва ли се в справка по чл.73 ,,,

 посочва ли се в справка по чл.73 ,,, jojo03 Профил 12.04.2016 12:18

нотариуси, които извършват дейност чрез търговско дружество или ДЗЗД следва ли да се посочват в справката по чл.73. В представената сметка/фактура е описана сумата, името на съставилия нотариус , но е упоменато дружество по ЗЗД Нотариална кантора ... с булстат и ддс номер, в който липса егн.
Следва ли да се посочи в спр. по чл.73 и на код 306 ли ?

 RE: посочва ли се в справка по чл.73 ,,, jojo03 Профил 12.04.2016 13:44

моля, за коментар - попаднах на две различни мнения и затова искам да се допитам и до вас

 RE: посочва ли се в справка по чл.73 ,,, Liglyo Профил 12.04.2016 13:50

Не бих го подал.
А и да трябва, пък да съм го пропуснал, дреме ми на шапката :)))

 RE: посочва ли се в справка по чл.73 ,,, Pupeshche Профил 12.04.2016 13:52

И аз не бих.

 RE: посочва ли се в справка по чл.73 ,,, bosata Профил 12.04.2016 14:45

И аз не.
А посочва ли се отстъпено право на строеж?
 

 RE: посочва ли се в справка по чл.73 ,,, podredko Профил 12.04.2016 15:13

Отговор на Liglyo(12.04.2016 13:50):
Liglyo каза:
Не бих го подал.
А и да трябва, пък да съм го пропуснал, дреме ми на шапката :)))


---------
L I K E
---------
реклама

ODIT.info > Дискусия > За начинаещи

Моят ODIT.info