Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах

ODIT.info > Дискусия > Данъци Започни нова тема

Тема. Декл. по чл.55

 Декл. по чл.55 Dan4eto79 Профил 13.04.2017 10:45

Имам граждански договор за месеците януари и февруари 2016г. Подадени са декларации обр.1. Сумата по договора е изплатена през месец ноември 2016г.
1. Данъка трябва да се удържи месец ноември , за това не се удържа, нали.
2. Декларация по чл.55 не се подава, защото изплащането на възнаграждението е пред 4ти тримесецие!?
3. Данъка се дължи от лицето, при подаване на годишната данъчна декларация!?
Правилно ли е!?

 RE: Декл. по чл.55 MarPan Профил Изпрати email 13.04.2017 10:49

Защо ще удържате данък? Нали лицето ще си го плати.
 

 RE: Декл. по чл.55 Dan4eto79 Профил 13.04.2017 10:53

MarPan - редактирах го. Неправилно го бях формулирала
реклама

ODIT.info > Дискусия > Данъци

Моят ODIT.info