ODIT.info > Дискусия > Счетоводство Започни нова тема

Гореща тема! декларация за гврс

 декларация за гврс гврс (гост) 11.02.2007 19:35

От къде мога да си изтегля декларацията за ГВРС, която се подава в НАП?

 RE: декларация за гврс Лина (гост) 11.02.2007 19:42

Не се подава такава декларация.

 RE: декларация за гврс Lightning Профил Изпрати email 11.02.2007 19:44

Има я в системата за съхранение на документи.

 RE: декларация за гврс гврс (гост) 11.02.2007 19:45

Наистина? От кога отпадна?

 RE: декларация за гврс Lightning Профил Изпрати email 11.02.2007 19:49

Не съм чула да е отпаднала. Но ще проверя. А ти си я подай, ако ти я откажат значи е отпаднала. Това е най-сигурния начин да разбереш.

 RE: декларация за гврс Нели (гост) 11.02.2007 19:54

Не е отпаднала със сигуност! Подава се в 3-дневен срок от подписването на тр.договор с лица, отговарящи на изискванията на ЗГВРС.

 RE: декларация за гврс гврс (гост) 11.02.2007 19:54

Много благодаря

 RE: декларация за гврс Банев (гост) 11.02.2007 20:38

И това е направено за да се ГаВРят със Счетоводителите. Защо не добавят едно поленце в декларацията по чл.62 ал.4 от КТ и да се свършат мъките, вместо да подаваме втора декларация и пак да ходим до НАП?

 RE: декларация за гврс Каранова (гост) 11.02.2007 21:21

ПРАВ СИ КОЛЕГА. ЗА ЕДНО И СЪЩО НЕЩО ПОДАВАМЕ ДВЕ ДЕКЛАРАЦИИ. ВЕЧЕ ВСИЧКО Е В НАП.

 RE: декларация за гврс jerly Профил Изпрати email 11.02.2007 22:20

Аз подадох такава декларация, въпреки, че работника не притежава обстоятелствата по чл.7.Приеха ми я, даже подтвърдиха, че трябва да се подава.

 RE: декларация за гврс delusion Профил Изпрати email 11.02.2007 22:52

A za upravitel po DUK tryabva li da se podava?

 RE: декларация за гврс Марина (гост) 12.02.2007 00:04

Аз пък мисля, че щом по ДУК не се подават Уведомления по чл.62 / защото не е трудов договор/, не би трябвало и декларация по ЗГВРС да се подава. Но знам ли, може някое ГДУ да са сътворили в тази връзка. А за служителите на НАП мога да кажа че за много неща не са в час и ние знаем много повече от тях.
 

 RE: декларация за гврс Злати (гост) 12.02.2007 00:14

Да, по ДУК не се подава, но за съпрузи и роднини на лицата по чл.7 се подава. Закона не е променян в тази част
реклама

ODIT.info > Дискусия > Счетоводство

Моят ODIT.info