ODIT.info > Дискусия > Трудови отношения Започни нова тема

Тема. справка-декларация за БТ

 справка-декларация за БТ гост (гост) 07.11.2007 21:01

Колеги, за първи път ще издавам такава бележка и искам да попитам, ако лицето напуска на 01/11/2007 г. и за м.10 има 10 отраб. дни и 13 непл. отп. и БТВ в/у което са внесени осиг е в размер на 100,00 лв.,т.е. по-малко от мин. осиг. праг за длъжността /който е 190 лв./какво трябва да напиша в графа 5- 100 или 190 лв.И в тази справка в същата графа трябва ли да включа обезщ. по чл.222 ал. 1и чл. 224 от КТ?
Благодаря!

 RE: справка-декларация за БТ С.Николова Профил 08.11.2007 09:28

За времето на непл.отпуск до 30 дни - мин. раб. запл. за страната , така пише на гърба Справката-д-я. За чл.222 ал1 се дължат осиг.вноски, би трябвало да се включи, а чл224 ал1 - не се дължат ос.вноски, не би трябвало да се включи.
 

 RE: справка-декларация за БТ гост (гост) 08.11.2007 12:55

Благодаря!
реклама

ODIT.info > Дискусия > Трудови отношения

Моят ODIT.info