Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах

ODIT.info > Дискусия > Данъци Започни нова тема

Тема. справка чл.73

 справка чл.73 kristinapetrova Профил 15.03.2019 08:58

Предприятие, търговия на дребно купува от рег. ЗС, нерег.по зддс стока с фактура.

Предприятието следва ли да декларира изплатения доход на ЗС със справка чл.73 зддфл?

 RE: справка чл.73 XXXXX Профил 15.03.2019 09:55

от мен - да
 

 RE: справка чл.73 kristinapetrova Профил 15.03.2019 10:30

И няма никакво значение, дали ЗС е по чл.29 или чл.29а зддфл?

Фактурите веднъж се включват в дн покупки, трябва да се следи и дали е закупена стока от ЗС?
реклама

ODIT.info > Дискусия > Данъци